top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • Yatırım Çalışmaları
  Gerek Türkiye'de gerekse diğer ülkelerde yatırım ve pazar alanımızı genişletme noktasında faaliyetlerimiz devam etmektedir. Sizlerde KOFİ GRUP ile diğer ülke pazarlarında yer almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Bayilik Süreci Nasıl İşlemektedir?
  KOFİ TURKEY olarak satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürünlerimiz için başvuru aşamasında sizlerde ürünlerimizi uygun raf koşullarına uygun sergileme imkanınız ile ilgili koşulları tamamlamış olmanız istenilmektedir. Satış gerçekleştirdiğiniz işletmenizde KOFİ ürünlerimize benzer ürünler satmakta mısınız? Soguk meşrubat dolabınız mevcut mu? Aylık ve yıllık olarak kaç adet satış gerçekleştirebilirsiniz? (Bilanço Tahmini) İşletme bilgilerinizi bizler ile paylaşırsanız sizlere yetkili ekibimiz tarafından 3 iş günü içerisinde dönüş sağlanmaktadır.
 • Sipariş Süreçleri Nasıl İşlemektedir?
  KOFİ ürünlerimizin satışını gerçekleştirmeniz noktasındaki görüşmeler sonrasında bayilik veya satış yetkisi aldıysanız sipariş vermek istediğiniz miktar 3 iş günü ila 7 iş günü içerisinde sipariş yoğunluk talebine göre değişiklik göstermekte ve tarafınıza ulaştırılmaktadır.
 • KOFİ Ürün Çeşitliliği Hakkında Merak Edilenler.
  KOFİ ürün gruplarımız ile alakalı Ar-Ge çalışmalarımız devam etmekle birlikte kalite içecek üretimi noktasında her geçen gün KOFİ GRUP olarak pazar araştırmalarımızı sürdürmekte ve ürün çeşitliliğimizi arttırmaktayız.
bottom of page